Ana içeriğe atla
Konya Çimento - Sunshine

İnsan Kaynakları Değerlerimiz

Güvenilirlik 

Her zaman doğru, samimi, şeffaf ve yasalara uygun hizmet sağlamak temel ilkemizdir.

Güvenilirlik

Adaletlilik 

Her türlü faaliyet, karar ve uygulamalarımızda adil ve eşitlikçi bir yaklaşım benimser, hiçbir konuda ayrımcılık yapmayız.

Adalet

Müşteri ve Kalite Odaklılık 

Müşterilerimizin bugün ile gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini anlar, beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaya ve bu doğrultuda ürün kalitesinin ve verimliliğinin arttırılmasına özen gösteririz.

Focus & Quality

Rekabetçilik 

Daha verimli çalışmayı, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamayı, verilen hizmeti her an dönüştürmeyi ifade eder.

Rekabet

Çevreye ve insana saygı

Çevremize, insanlara  ve dünyaya saygı duyuyoruz. Saygının yasalara ve düzenlemelere uymakla başladığına inanıyoruz. Tüm çalışanlarımızın en yüksek etik standartlarında davranmalarını bekleriz. Çalışanlarımızın düşüncelerine değer veririz ve çeşitlilik bizim için önemlidir.

 
Yerel istihdamı tercih ediyoruz ve yaptığımız her şeyin çevresel etkisinin kontrol altında olmasını sağlıyoruz, örneğin yerel malzemeler kullanıyoruz, döngüsel ekonomi stratejisi uyguluyoruz, yerel atıkları yeniden kullanıyoruz.

Çevre

Şeffaflık

Süreçlerimizde şeffaflığa değer veririz, güvene dayalı ilişkiler kurarız. 

Sorumluluk bilinci

Şirket içi süreçlerimizde ve tüm paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde, görevlerimizi zamanında, doğru ve en iyi şekilde yerine getirmekteyiz, verdiğimiz sözleri tutarız.

Kullanılabilirliğin, özenin, diyaloğun ve işbirliğinin müşteri ilişkilerinin anahtarı olduğu bir hizmet ruhu besliyoruz. Bu iletişim verimliliği ve proaktiviteyi artırıyor.

Müşterilerimiz için iş ortakları olarak, gelişimi ve değer yaratmayı teşvik etmeye kararlıyız. 

Sorumluluk

Katılımcılık

Çalışanlarımızın kendini ilgilendiren her türlü kararda görüşünü belirtmesi, karar alma süreçlerine katılması, yaptığı işte icra ettiği görevde belli bir düzeyde bağımsızlığı olması, örgütün süreç yönetimine katılımının sağlanmasına önem veririz. 

Katılımcılık