Ana içeriğe atla
Konya Çimento

Değerlerimiz

Paylaşılan Yaşam

Yerel istihdamı tercih ediyoruz ve yaptığımız her şeyin çevresel etkisinin kontrol altında olmasını sağlıyoruz, örneğin yerel malzemeler kullanıyoruz, döngüsel ekonomi stratejisi uyguluyoruz, yerel atıkları yeniden kullanıyoruz, vb.

Michel Battaglia
Michel Battaglia

Ortak Tutku

Ortaklarımız ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde, her birimiz ürünlerimize ve inşaat sektörüne olan tutkumuz tarafından yönlendirildik.

Nicolas Robin
Nicolas Robin

Paylaşılan İnovasyon

Becerilerimiz ve bilgimiz sayesinde, müşterilerimizin daha fazla yarar sağlamak amacıyla, uygulamalarıyla birlikte malzemelerimizin, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin performansı açısından mükemmelliği hedefliyoruz. Pazarlarımızı etkileyen teknik, sosyal ve çevresel değişikliklere ayak uydurmak ve daha da iyisi, ilerlemek için ileriyi düşünüyor ve yenilik yapıyoruz.

Paylaşılan Taahhüt

Kullanılabilirliğin, özenin, diyaloğun ve işbirliğinin müşteri ilişkilerinin anahtarı olduğu bir hizmet ruhu besliyoruz. Bu iletişim verimliliği ve proaktiviteyi artırıyor. Müşterilerimiz için iş ortakları olarak, gelişimi ve değer yaratmayı teşvik etmeye kararlıyız.

Creabeton Matériaux
Creabeton Matériaux

Paylaşılan İlerleme

Bağımsızlığımıza bağlıyız ve uzun vadeli düşünüyoruz. Özel ve kamu sektörü ortaklarının bize verdiği güvenden yararlanıyoruz: müşteriler, tedarikçiler, yerel temsilciler, öğretmenler, bilim insanları vb.